Resultatliste Maratonkarusellen 5.12.2015, l¿p nr. 54
Maraton kvinner
1 Rebecca Hilland Bergen L¿peklubb K23539 7003 2:48:47
2 Kristin Husby LaksevŒg TIL K25054 1164 3:17:11
3 Tatiana Matveeva NOTEAM K22334 2160 3:44:03
4 Therese Falk Romerike Ultral¿perklubb K24044 2010 3:47:26
5 Candace Shaw Canada K22334 2400 3:54:51
6 Turid Landsvik Friidrettsklubben BFG Bergen K26064 345 4:00:59
7 Liv B. Jegteberg Lystad NOTEAM K25559 2055 4:05:38
8 Nathalie Puaschitz Bergen L¿peklubb K22334 448 4:07:52
9 Karin Vik Bergen Triathlon Club K25054 1199 4:19:50
Maraton menn
1 Odd Arne Enges¾ter Bergen Triathlon Club M23539 689 2:39:27
2 Dag Einar B¿tun Stavanger Friidrettsklubb - Sp M22334 2511 2:46:54
3 Helge HafsŒs NOTEAM M24549 7001 3:00:39
4 ¯yvind LoftŒs IL Fri Relutt M23539 408 3:01:07
5 Frode Johansen Bergen L¿peklubb M24549 104 3:05:44
6 Ove Wolff Hyllestad IL M24549 1938 3:10:15
7 ¯yvind Lohmann Bergen Triathlon Club M24044 771 3:10:23
8 Per Martin Furevik Stord IL M24549 843 3:24:29
9 Petter Goga NRK Hordaland M24549 2281 3:25:54
10 Magne Espelid NOTEAM M25054 7005 3:31:19
11 Morten Vestvik Spirit Friidrett M25054 222 3:32:01
12 Geir Jensen Kondis M25054 109 3:32:28
13 Morten Waage Omholt BUB Bergen M24549 223 3:36:22
14 Per Audun Heskestad AKS 77 M26064 256 3:36:48
15 Terje Lyngstad J¿lster IL M24549 1308 3:42:08
16 Fredrik Berentsen Bergen L¿peklubb M23539 1655 3:43:41
17 Bj¿rn Haukeland Kondis M25054 69 3:50:36
18 Espen Konglevoll BUB Bergen M24549 99 3:54:04
19 Inge Asbj¿rn Haugen Hornindal IL M26064 150 3:55:02
20 Victor Larsen Stahl Heiser M27074 348 3:59:51
21 Oddgeir WŒge M¿gster ABB M24044 2070 4:14:11
22 Alf GaupŒs DNM Bergen M25559 20 4:16:14
23 Arvid TangerŒs Strandebarm IL M26064 47 4:24:06
24 Bj¿rn Skarveland Kondis M26569 71 4:24:42
25 Rolf Kanstad NOTEAM M25054 2498 4:32:28
26 Knut Ersland HSI M25054 1825 4:38:35
27 Sverre Solhaug IL Fri M25054 310 4:41:00
28 Rolf Wider¿e NOTEAM M25559 277 4:42:12
29 Shigeru Ueda Japan M23539 2516 5:20:56
Halvmaraton kvinner
1 Eli Anne Dvergsdal IL Gular K12334 1984 1:19:47
2 Linda Gršning IL Gular K14044 2531 1:31:03
3 Kaja Theis NOTEAM K12334 2497 1:32:49
4 Mari N¿dtvedt NOTEAM K12334 7043 1:35:00
5 Kari Johannesen Sigdestad Loddefjordl¿perne K14044 1351 1:36:03
6 Andrea Hovstein Kruken Framnes IL K12334 2527 1:38:25
7 Vibeke Raa NOTEAM K13539 7022 1:38:49
8 Hildegunn Enes ASK Friidett K14549 2524 1:41:21
9 Susan Sun Fenring Langdistanse K12334 2311 1:42:33
10 Karianne J¿rgensen Loddefjordl¿perne K14549 1332 1:45:17
11 Hanne Liland Varegg Fleridrett K14549 127 1:47:35
12 Inger Johanne Klokset Stavanger Friidrettsklubb K14549 395 1:48:51
13 Randi Hernes Tvilde Voss IL K13539 368 1:52:06
14 Torunn Aar¿y Bergen Triathlon Club K14044 1427 1:52:56
15 Anette BrurŒs Bergen Triathlon Club K14044 1924 1:56:04
16 Tonje Aasheim Nymark Ask¿y O-Lag K11617 2518 1:57:54
17 Bente S Nedreb¿ NOTEAM K14044 7040 1:58:30
18 Helene G. Martinsen NOTEAM K12334 2143 1:58:45
19 Oddny Ringheim CSC BIL K15054 233 1:59:08
20 Janne Jensen Kalandseid IL K14549 2075 2:00:19
21 Solveig Mo NOTEAM K12334 2513 2:02:14
22 Hilde Greve Myhrvold BTC / sane CK K14044 798 2:03:51
23 Torunn Hjellvik Bergset NOTEAM K15054 1675 2:05:15
24 Lisa Haktorsen NOTEAM K12334 2512 2:05:28
25 Linn-Karine Aarseth NOTEAM K12334 2534 2:06:41
26 Trude Cristin Valle NOTEAM K14549 2495 2:07:34
27 Nora H Svendsen NOTEAM K14549 7038 2:08:42
28 Mariann Kjelby NOTEAM K15054 7019 2:10:00
29 Christina Kjelby NOTEAM K12334 7034 2:10:00
30 Margot Carlsen NOTEAM K15054 2374 2:11:27
31 Turid Rekve NOTEAM K14549 2526 2:12:03
32 Siri Anne S¿yland Bergen Triathlon Club K13539 2521 2:12:13
33 Martine Sj¿en NOTEAM K12022 2532 2:15:16
34 Kristin Leknes NOTEAM K15054 7024 2:18:18
35 Bente Andersen Bergen Kommune K14549 1379 2:19:10
36 Patricia Potecka Slovikia K12334 2514 2:19:24
37 Janicke Knudsen NOTEAM K15054 7033 2:20:12
38 Gunn-Kristin Olsen Femiroma K15054 1889 2:33:27
39 Siv Hansen Bergen Triathlon Club K14044 1175 2:52:02
40 Anette Kristiansen NOTEAM K14549 7012 2:52:26
Halvmaraton menn
1 Stian Angermund-Vik Varegg IL M12334 2503 1:13:03
2 Erlend Nymark Jensen NOTEAM M12022 7020 1:13:11
3 HŒvard Austevoll NOTEAM M12022 7004 1:20:21
4 Bj¿rn Tore K. Taranger IL Gular M13539 421 1:24:08
5 PŒl Magne Hisdal NOTEAM M14549 7010 1:29:18
6 Christen Skjerven Bergen Triathlon Club M14044 596 1:29:31
7 Jaran Nordstrand Bergen Klatreklubb M13539 1935 1:29:34
8 Gunnar H. Aarseth Spirit FIK M15559 1008 1:29:47
9 Ole-Jacob Birkeli NOTEAM M12334 2496 1:30:14
10 Tore Nymark Ask¿y O-Lag M14549 2519 1:30:33
11 Sverre Aksland Stegaberg Il M16569 977 1:30:34
12 Morten Teigen Hansa M14549 2502 1:31:23
13 ¯yvind Risnes Bergen Group M15054 1917 1:32:36
14 Bj¿rn Laastad Statoil Bergen BIL M15559 2412 1:32:41
15 Einar Olsen NOTEAM M14549 7025 1:32:53
16 Bjarne Otto Lyngb¿ Ask IL M15054 2359 1:33:00
17 Oddvar Moldestad Bergen politiidrettslag M14044 2457 1:33:14
18 Jan-Tore Gjervik Varegg Fleridrett M14549 2490 1:35:18
19 ¯rjan Talhaug Bergen Triathlon Club M14044 1734 1:36:50
20 Odin B. Henrikssen NOTEAM M15054 2190 1:36:53
21 Frode Walle NOTEAM M12334 2528 1:37:01
22 Asle Stens¾ter NOTEAM M24044 2145 1:37:25
23 Stein Erik Knoph NOTEAM M14044 2493 1:38:00
24 Truls Nesslin NOTEAM M12334 7037 1:38:15
25 Frank Heggernes NOTEAM M14549 2523 1:38:16
26 Morten Hovland Sande Sotra Sportsklubb M14044 900 1:38:39
27 Reidar Jensen NOTEAM M15559 7028 1:38:45
28 Kristian Volden Kj¿lstad NOTEAM M12334 1686 1:39:12
29 Gunnar Lorens Lien BKK BIL M14549 593 1:39:16
30 Jan Wilhelm Werner Bergen Triathlon Club M15054 163 1:39:49
31 Andreas Sumstad Arne Stord IL M13539 27 1:40:41
32 Arve snes NOTEAM M12334 7042 1:40:41
33 Trond Arne Espedal Bergen Triathlon Club M14549 341 1:41:17
34 Tor A Jensen Hansa M15054 2507 1:41:26
35 ¯ivind Andersen NOTEAM M14044 2505 1:41:37
36 Truls Angerman Titlestadguttene M14044 1554 1:41:53
37 Knut Lien Team TCB M14044 1297 1:41:59
38 Ole Bj¿rn Sveen BPI M14549 2168 1:42:01
39 Egil Hessen NOTEAM M14549 7023 1:42:07
40 Gaute Birkeli NOTEAM M13539 2535 1:42:18
41 Gorm Natlandsmyr NOTEAM M14549 7027 1:42:25
42 Frode S¿rh¿y Varegg Team Melkesyre M14549 1318 1:42:30
43 Paal Methlie NOTEAM M14044 7035 1:42:33
44 Frode ¯vre-Helland NOTEAM M15054 1992 1:42:53
45 Arne Brufladt Svendsen Team Kalfatret M14044 2530 1:44:00
46 Kjell Erik Gjerstad NOTEAM M14549 2442 1:44:05
47 StŒle Daae Bj¿rn Vest IL M15054 301 1:44:14
48 Arthur Andre Soedermann Aker Solutions BIL M12334 2039 1:44:24
49 Bjarne Geir Herland NOTEAM M14549 2353 1:45:01
50 Raymond MIkkelsen NOTEAM M14044 7031 1:45:03
51 Dennis Kaas Danmark M14549 2141 1:45:14
52 Lars Olav Knutsen NOTEAM M15559 7026 1:45:31
53 Ove Jarland R¿ed Team Bollebo M14044 1989 1:45:45
54 Eirik Espelid NOTEAM M13539 2266 1:45:51
55 Asbj¿rn D. Svellingen Bergen Triathlon Club M14044 2509 1:45:51
56 StŒle Viken Reno M14549 2118 1:45:57
57 Robert Brown USA M14044 1798 1:46:11
58 Rune Soltvedt SIB M14044 858 1:46:33
59 Dag R¿d Hilland NOTEAM M13539 7018 1:46:34
60 Kim Ove Hansen NOTEAM M12334 845 1:46:37
61 Thomas Martinsen Grinde-Veten M13539 735 1:46:54
62 Erik Frich Sjurseth Titlestadguttene M12334 1653 1:47:02
63 Trygve Solvang NOTEAM M17074 7015 1:47:15
64 David Lehoczky Ungarn M14044 2504 1:47:18
65 Odd Inge Finne NOTEAM M15559 7017 1:48:10
66 Erik Dahl Bergen Kommunes BIL M15054 1564 1:48:12
67 Tore HŒvardstun NOTEAM M12334 7016 1:48:17
68 Torbj¿rn Nedreb¿ NOTEAM M14044 7039 1:48:22
69 Trond Pedersen IL Fenring M14549 1187 1:48:51
70 Bjarne Jacobsen Proffice M15559 1141 1:49:22
71 Lars-Petter Jevnaker NOTEAM M13539 2044 1:49:31
72 Ivar Dale NOTEAM M14549 2013 1:49:52
73 Helge Magnus Erdal Statoil BIL M15559 1555 1:50:33
74 Trond Treet FASiA Bergen M14549 859 1:52:10
75 Beat Isenegger TV Unterstrass Zurich / Switze M14549 2414 1:53:49
76 Ove Hansen Bergen CK M15559 248 1:54:37
77 Hallstein Viken NOTEAM M14044 7021 1:54:40
78 Halvor Aas NOTEAM M15054 7032 1:55:24
79 Jaco Roos NOTEAM M14549 2506 1:55:28
80 Akos Bocskor Ungarn M12334 2508 1:56:23
81 PŒl  Christian Kjeldsen Statoil BIL M14549 2427 1:56:38
82 Hans Jacob Roald NOTEAM M16569 7029 1:57:17
83 Rolf Madsen NOTEAM M14549 2324 1:58:38
84 Lennart Thon Fritz Hansen AS M13539 2440 1:59:18
85 Tor Hjelmelan NOTEAM M16569 7036 1:59:24
86 Jan Ove Henriksen Loddefjordl¿perne M14549 1893 2:00:46
87 Gunvald Gundersen IF Klypetussen M17074 391 2:01:28
88 Roger R¿ed Hansa IL M15559 2510 2:02:11
89 Ingar Romslo IL Fri M16064 976 2:04:18
90 Roar Pedersen Fitjar IL M14044 675 2:05:28
91 Arvid Bogn¿y ASK Friidett M15054 470 2:05:43
92 Svein Thowsen NOTEAM M16569 7030 2:06:32
93 Rolf Martin Christensen NOTEAM M15559 939 2:06:39
94 Thomas Friis-Eriksen NOTEAM M13539 2271 2:07:23
95 Atle Andersson Bergens Tidende BIL M15054 1313 2:07:53
96 Marius Kjellevold Eikefjord Idrettslag M12334 1971 2:11:24
97 Ronald E, Hole NOTEAM M14044 2515 2:13:34
98 Arne Ove Hjelmeland NOTEAM M17074 7041 2:14:02
99 Stein Tore Viken NOTEAM M16569 568 2:17:46
100 Per Skaar BVKK M16569 1822 2:19:20
101 Eigil N¿dtvedt NOTEAM M16569 7044 2:19:20
102 John Grieg NOTEAM M15054 726 2:20:15
103 Trond Wergeland NOTEAM M14549 2517 2:30:47
104 Christian Alejandro Garate Varegg Fleridrett/ Melkesyre M15054 1161 2:34:54
105 Gunnar Nordhus NOTEAM M16569 7011 2:52:26
106 ¯ystein Andersen BVKK M16064 580 3:06:02
Maraton kvinner tidlig start
1 Lise Lithun NOTEAM K25559 392 4:26:01
2 Titina Bakken Romerike Ultral¿perklubb K24044 1461 4:33:22
3 Nina M¿ller Bergen Triathlon Club K14044 1912 4:57:08
4 Pia - Camilla T¿mmernes Bergen CK og BTC K23539 1467 5:48:56
Maraton menn tidlig start
1 Gunnar Nordb¿ Flekkefjord idrettsforening M25054 489 4:08:15
2 Henrik Aaseb¿ NOTEAM M25559 7000 4:46:48
3 Leif Halleland IF Klypetussen M27074 199 4:53:29
4 Jarle Hammer NOTEAM M27074 7002 5:10:25
5 Jan Billy Aas NOTEAM M22334 1294 5:53:30
6 Sigurd Lima Gjesdal IL M26064 286 6:07:54
Halvmaraton kvinner tidlig start
1 Vibeche Nicolaisen NOTEAM K16064 1777 2:05:43
2 Nina Rydland NOTEAM K15559 2297 2:05:43
4 Britt-Elin Birkeland NOTEAM K16064 1527 4:07:44
Halvmaraton menn tidlig start.
1 Hans-Jacob Berntsen IL Gular M17074 129 4:07:44